יעוץ מס

 

 

כדי לקבל החלטות כלכליות נכונות לגבי העסק שלך, מרגע פתיחתו ולאורך כל שנות הפעילות, חשוב מאוד לקבל עזרה מקצועית מיועץ מס מוסמך שילווה אותך בניהול פיננסי נכון של העסק שלך ויסייע לך בהפחתת שיעור המס שבו תחוייב. משרדנו מקושרים "און ליין" למחשבי מס הכנסה ביטוח לאומי ומע"מ, עובדה חשובה המייעלת את הטיפול בך הלקוח והתוצאה - הגדלת הרווח הנקי שלך.

 

שרותים נוספים הניתנים במהלך השנה הם: הפקת אישורים לגורמים חיצוניים כמו בנקים עבור קבלת משכנתא/ הלוואות אחרות. פגישות יזומות חצי שנתיות ומתן יעוץ פיננסי אישי, אחד על אחד, חישוב והערכת הכנסות צפויות על מנת לשנות במידת הצורך את גובה תשלום המקדמות, כדי להגיע לסוף השנה ללא הפתעות.

הנהלת חשבונות

 

הנהלת חשבונות תקינה היא הבסיס לניהול פיננסי ורווחי של העסק שלך, ומהווה כלי הבקרה היעיל למעקב אחר ניהול העסק. לעסקים שונים מותאמת הנהלת חשבונות שונה, כפולה או חד צידית, תוך התחשבות בצרכי העסק, היקף הפעילות ללקוחות/ספקים, ומספר העובדים הנהלת חשבונות חד צידית כוללת רישום של הכנסות והוצאות בלבד ומתאימה לעצמאים ובעלי עסקים קטנים, לעומת זאת הנהלת חשבונות כפולה, כשמה כן היא, בה קיים רישום כפול לכל תנועה, בשיטה זו אנו מנהלים את הנהלת החשבונות של חברות בע"מ שותפיות ועמותות.​

הכנת משכורות

 

אנו מחוייבים לכך שהעובדים שלך יקבלו תלושי שכר תקינים, על פי דיני העבודה במדינת ישראל, תלוש שכר מורכב מרכיבים שונים לתשלום: שכר עבודה, נסיעות, פרמיה, שעות נוספות ועוד וכן מתנאים סוציאלים כמו תשלום ימי חופשה, ימי חג, וימי מחלה, דמי הבראה ופיצויים בעת הצורך, ומרכיבים שונים המנוכים מהשכר: מס הכנסה, ביטוח לאומי, ביטוח בריאות והפרשות לקופת גמל, קה"ל,  אנו מעניקים שרות הכולל הגשת תביעות לדמי לידה/אבטלה/שמירת הריון ומילואים. בתלוש אנו מנהלים את יתרות ימי החופשה והמחלה המגיעות לעובד​

יצוג בפני רשויות מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי

 

יצוג הלקוח הוא למעשה מהרגע שבו הלקוח חושב על פתיחת העסק ומגיע לפגישת יעוץ, עובר דרך פתיחת התיקים בכל הרשויות על ידינו. הייצוג ממשיך דרך הדיווחים החודשיים למע"מ, למס הכנסה ולביטוח לאומי. הגשת דוחות שנתיים והצהרות הון, טיפולים שונים במהלך השנה כמו תאומי מס, חישוב חצי שנתי ושינוי גובה מקדמות בהתאם.  

 

משרדנו מקושרים "און ליין" למחשבי מס הכנסה ביטוח לאומי ומע"מ, עובדה חשובה המייעלת את הטיפול בך הלקוח והתוצאה - הגדלת הרווח הנקי שלך.

 

דוח שנתי

 

מדי שנה כל עצמאי ובעל עסק חייב להגיש את הדו"ח שנתי למס הכנסה. הדו"ח כולל את סך ההכנסות וסך ההוצאות של העסק, דו"ח רווח והפסד, וכן הכנסות נוספות כמו: הכנסה משכירות, קיצבאות שונות,  הכנסה מעבודה (בנוסף) כשכיר, הכנסות בת הזוג, טופסי 867 מהבנק, תשלומים שהתקבלו מהביטוח הלאומי כמו מילואים, דמי לידה. מהדוח השנתי נובעים אחוזי המס שתשלם, וגובה דמי הביטוח הלאומי. לפי נתוני הדוח השנתי, ניתן להפריש לקופות גמל ולקרנות השתלמות. בדוח השנתי נלקחים בחשבון גם הזיכויים המגיעים לך, (סיום תואר אקדמאי, חייל משוחרר, תרומות, ילדים קטנים ועוד חשוב לערוך את הדוח באופן מקצועי  כדי שתוכל להנות מהטבות מס מקסימליות.​

הצהרת הון

 

היא דרך נוספת של מס הכנסה לבדוק אותך, בשנה הראשונה להקמת העסק תקבל דרישה להצהרת הון ראשונה, כך מס הכנסה יודע מה שוויך הכספי ערב פתיחת העסק, ולאחר מכן כל 4-5 שנים תקבל דרישות להצהרות הון נוספות. בסעיפי הצהרת ההון כלולים: רכוש פרטי, רכוש עסקי, נדל"ן, רכבים, חשבונות בנק, חסכונות בארץ ובחו"ל, חובות שיש לך לאחרים וכספים שחייבים לך, כספים בקופות גמל וקרנות השתלמות ועוד. זאת עוד דרך של הרשות לבדוק אם יש גידול לא מוסבר בהונך.​

בדיקה חינם להחזרי מס

 

ל 80% מכלל השכירים בישראל מגיע החזר מס ממס הכנסה, אותו ניתן לדרוש 6 שנים רטרו. 8.5 מליארד (כן כן מליארדים לא מליונים) ₪ שוכבים במס הכנסה. הדרך היחידה לקבל את כספך בחזרה הוא ע"י הגשת בקשה להחזר מס. מי שלא מבקש – לא מקבל.

 

אנחנו כאן כדי להחזיר לכם כספים שאפילו לא ידעתם שמגיעים לכם.

הבדיקה חינם, ללא עמלת פתיחת תיק

במידה ואין זכאות להחזר מס – אינך משלם דבר

 

להלן סיבות להחזרי מס, ענית בחיוב על סעיף אחד? סיכוי טוב שמגיע לך כסף .

 • החלפת מקום עבודה / לא עבדת ברציפות

 • קיבלת דמי אבטלה או דמי לידה / יצאת לחופשה ללא תשלום

 • אב לילד עד גיל 3

 • סיימת תואר ראשון או שני / או הנדסאי

 • יש לך משכנתא / ביטוח חיים פרטי

 • הפקדת לקופות גמל או ביטוחי חיים באופן עצמאי

 • הורה לילד לקויי למידה/נטול יכולת

 • הורה יחידני

 • נוכה לך מס על רווחי הון או על פיקדונות בבנקים

 • יש לך פעילות בניירות ערך/בורסה

 • נוכה לך 35% מס כשמשכת כספי חסכון פנסיה

 • אתה משלם מזונות

 • הארכת את חופשת הלידה שלך

 • תמכת בבן משפחה סיעודי או מימנת אחזקתו במוסד רפואי

 • חייל משוחרר / עולה חדש / תושב חוזר

 • תרמת מעל 300 ש"ח בשנה

 • התגוררת באזור פיתוח

 • נצברו לך הפסדים כעצמאי

 

חשוב שתדע, קרו מקרים ששכירים הגישו בקשה להחזר מס למס הכנסה, התברר כי היה עליהם לשלם כסף ולא לקבל. בדיקה מקדימה של יועץ מס מוסמך, תמנע ממך את עוגמת הנפש הזאת, אנו מגישים תביעה להחזר מס רק אחרי שכל הנתונים נבדקו במשרדנו ונמצאת זכאי להחזר מס.

 

אנו גובים עמלה רק מהחזר המס שהשגנו עבורך. לא קיבלת - לא שילמת.

 

כל כך הרבה כסף "שוכב" במס הכנסה ואם לא דורשים אותו הוא ימשיך לשכב שם, מס הכנסה לא מחזיר מיוזמתו.

רוצה להתפנות לניהול העסק שלך? תן לנו לנהל את החשבונות שלך

המקצועיות שלנו - השקט הנפשי שלך

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שטיינברג & שקד - יועצי מס

רחוב הרב קוק 25 קרית מוצקין

מייל משרד office@sas-tax.co.il 

טלפון במשרד 04-8408822 

פקס 04-8342244​

שלחו

שם​

required field

תודה על פנייתך,

אחד מאיתנו יצור איתך קשר בהקדם!​​

טלפון​

required field

מייל​

required field

הודעה

required field

פגישת ייעוץ ללא עלות

 

לתיאום פגישה / התייעצות או שאלה בכל נושא שהוא, מלאו את הטופס הבא​

לפגישת יעוץ חינם >​

שירות ברמה שלא הכרת